Strona głównaWiadomościWoWGrandma78 - kolejna seniorka wymiata w grach

WoWGrandma78 – kolejna seniorka wymiata w grach

Pamiętacie jak kiedyś pisaliśmy o pewnej starszej pani, która pasjonowała się Skyrimem? Takich ludzi jest coraz więcej, co udowadnia między innymi pewna 78-latka, WoWGrandma78.

WoWGrandma78 nałogowo gra w World of Warcraft, mieszka w Stanach Zjednoczonych, ma konto na Twitterze, a w 2020 roku zaczęła streamować na Twitchu. Jak pokazuje strona TwitchMetrics – z całkiem niezłym powodzeniem, bo jej streamy średnio odwiedza ponad 200 osób, a w niektórych momentach jest ich ponad tysiąc. Swoją przygodę z World of Warcraft zaczęła niemal 16 lat temu, a z grami jako takimi – ponad 22 lata temu. Jej główną postacią w WoW jest Resto Druid. Co ciekawe, WoWGrandma78 potrafi spędzić przy ulubionej grze nawet 8 godzin dziennie i to mimo całkiem licznej rodziny.

WoWGrandma78

Jak widać na niektórych shotach z jej kanału, seniorka chętnie bierze udział w raidach zwiedzaniu podziemi. Nic tylko pozazdrościć i mieć nadzieję, że nasi seniorzy też w coraz większej liczbie będą się przekonywać do takiego sposobu spędzania czasu. A WoWGrandma78 życzymy 200 lat i wielu udanych raidów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceMMORPG
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię