Strona głównaWiadomościNiższe ceny Surface Pro 4. Obniżka obejmie wszystkie konfiguracje urządzenia

Niższe ceny Surface Pro 4. Obniżka obejmie wszystkie konfiguracje urządzenia

Microsoft rozpoczął marzec od akcji promocyjnej na Surface Pro 4. Niezależnie od wyboru wersji urządzenia zapłacimy mniej i ponadto otrzymamy wartościowe gratisy.

Wszyscy, którzy planowali zakup Surface Pro 4 powinni dokonać go właśnie teraz. Do końca marca będzie trwać akcja promocyjna, która uwzględni wszystkie wersje modelu Surface Pro 4. Po niższych cenach możemy je nabyć składając zamówienie w sklepie internetowym Microsoft lub udając się do jednego z oficjalnych partnerów producenta, np. Media Markt, X-kom, Saturn, Komputronik, Euro RTV/AGD, Media Expert.

Surface Pro 4 dostępny jest w kilku konfiguracjach, które koncentrują się na różnych modelach procesora i innej pojemności dysku. Możemy wybrać wersję z procesorem Intel Core m3, Intel Core i5 bądź Intel Core i7. Cenowo przedstawia się następująco:

Intel Core m3 + klawiatura Type Cover – 3499 zł

Intel Core i5 + klawiatura Type Cover + dysk SSD 128 GB – 3999 zł

Intel Core i5 + klawiatura Type Cover + dysk SSD 256 GB – 4999 zł

Intel Core i7 + klawiatura Type Cover + dysk SSD 256 GB – 7399 zł

Do najdroższych modeli Surface Pro 4 zostanie dołączone dodatkowe wyposażenie. Dokonując zakupu w sieci Media Markt oraz Saturn otrzymamy pakiet Office Business w formie klucza aktywacyjnego, a z kolei Komputronik kusić będzie klientów stacją dokującą Surface Dock, która umożliwia jednoczesne podpięcie trzech źródeł obrazu. X-kom postanowił nie dokładać żadnych akcesoriów do Surface Pro 4, ale w ramach zachęty oferuje bon o wartości 1000 zł do wydania w sklepie al.to.

Przez wzgląd na dużą funkcjonalność urządzenia (9 godzin pracy na akumulatorze, ekran dotykowy, małe gabaryty, wydajność jednostki) jest to bardzo ciekawa opcja, jednakże chcąc wykorzystać nadarzającą się okazję trzeba działać szybko, bowiem długość akcji promocyjnej jest również uwarunkowana ogólnym zainteresowaniem oraz ilością modeli Surface Pro 4, które obejmuje niniejsza obniżka cen.

Źródło: microsoftsstore. com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię