Strona głównaGryAktualnościNo Man's Sky: problemy z dodatkiem Beyond. Jest już fix, póki co...

No Man’s Sky: problemy z dodatkiem Beyond. Jest już fix, póki co dla wersji Experimental

Wczoraj pojawił się dodatek do No Man’s Sky, zatytułowany Beyond. Dzięki niemu można grać w VR, współpracować lub rywalizować z 15 graczami oraz… doić alienów. Jednak wypuszczenie aktualizacji nie przebiegło bez problemów.

Pojawiły się głosy graczy, przede wszystkim skarżących się na crash gry zarówno na konsolach jak i PC. Z tego, co piszą gracze na Twitterze, Redditcie oraz oficjalnym Discordzie gry wynika, że problem dotyczy przede wszystkim starszych zapisów stanu gry. Na szczęście Hello Games szybko zainterweniowało i jeszcze tej nocy pojawił się patch.

Zobacz: No Man’s Sky otrzymuje nowy dodatek – Visions

Póki co aktualizacja naprawia błędy w wersji Experimental gry na PC – zapewne chodzi o to, by sprawdzić, czy fix nie powoduje innych problemów. Wkrótce łatka powinna trafić do produkcyjnej wersji PeCetowej oraz wersji konsolowych.

No Man’s Sky: Beyond – jak zainstalować fix?

 

Aby zainstalować u siebie wersję Eksperymentalną należy kliknąć PPM na tytule gry w Bibliotece Steam i wybrać Właściwości. Wśród zakładek powinna być widoczna “Beta”. W polu tekstowym należy wpisać “3xperimental” i nacisnąć “Sprawdź kod” a potem wybrać wersję z rozwijalnego menu. Autorzy ostrzegają, że jeśli chcemy instalować u siebie wersję Experimental, powinniśmy wcześniej stworzyć kopię zapasową stanu gry.

Zobacz: Chcieli podziękować twórcom No Man’s Sky. Wykupili billboard naprzeciwko ich biura

Problemy z grą można zgłaszać na Reddid pod adresem r/NoMansSky.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię