Strona głównaGryAktualnościNo Man's Sky otrzymuje nowy dodatek - Visions

No Man’s Sky otrzymuje nowy dodatek – Visions

Światło dzienne ujrzała właśnie nowa aktualizacja do No Man’s Sky. Zobaczmy co zawiera i czy sprawia, że warto zainteresować się NMS.

“Visions”, bo tak nazywa się dodatek, koncentruje się przede wszystkim na sprawieniu, że odwiedzane planety będą bardziej unikalne i różnorodne. Wprowadza też nowe typy światów – w przypadku jednych różnice będą głównie wizualne, w przypadku innych zmianie ulegnie także mechanika gry, chociażby za sprawą nieprzewidywalnej pogody czy kompletnie nowych rodzajów surowców.

Zobacz także: Darmowy dodatek do No Man’s Sky dodaje do gry okręty podwodę, zatopione wraki oraz potwory morskie

Autorzy postanowili poprawić także niektóre elementy grafiki, jak chociażby wygląd nieba. Zwiedzając wszechświat częściej będziemy trafiać na planety-anomalie. Oprócz typowego zbierania surowców z powierzchni planet, będziemy mogli także prowadzić prace archeologiczne pod ich powierzchnią, dzięki czemu do naszego ekwipunku trafią artefakty obcych cywilizacji i szkielety wymarłych stworzeń. Oprócz nich natrafimy też na wraki porzuconych niegdyś statków. Także crafting zyska nowe elementy.

Zobacz także: No Man’s Sky otrzymuje potężną aktualizację na swoje pierwsze urodziny

Wspomniałem o zmianach dotyczących planet. Jednymi z nich będą na przykład nowe istoty żywe, jak chociażby krwiożercze rośliny czy kryształy, zachowujące się jak inne zwierzęta. Nowy dodatek jest dostępny na PC, konsolach Xbox oraz Sony PlayStation.

A Wy, gracie jeszcze w No Man’s Sky?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię