Strona głównaGryAktualnościNowa aktualizacja do FIFA 19. Strzały z dystansu będą rzadziej wpadać do...

Nowa aktualizacja do FIFA 19. Strzały z dystansu będą rzadziej wpadać do bramki

Nowa aktualizacja do gry FIFA 19 wprowadza kilka zmian. Te największe dotyczą skuteczności strzałów finezyjnych i tych wykorzystujących pasek czasu.

Do tej pory trafienie do siatki w FIFIE 19 było stosunkowo proste. W momencie oddawania strzału, gdy pojawiał się na ekranie pasek czasu, nie wymagało od graczy wielkiej precyzji. Nawet kiedy wskaźnik paska znajdował się w czerwonej lub żółtej strefie, to i tak mieliśmy duże szanse na zdobycie bramki. Teraz już nie będzie to takie proste. Idealny strzał będzie wymagać zmieszczenia wskaźnika w zielonej strefie. Takie strzały mają teraz dodatkowo częściej wpadać do siatki.

Zobacz: FIFA 19 – świetna gra, która potrzebuje sporych zmian (recenzja)

EA postanowił zademonstrować nam jak dokładnie wygląda zmiana. Pierwszy obrazek pokazuje tor lotu piłki przed wprowadzeniem patcha. Drugi uwzględnia wprowadzone zmiany. Jak widać mamy tu zdecydowanie większą losowość.

Pozostałe zmiany to zmniejszenie prędkości poruszania się bramkarza w momencie, kiedy jest sterowany prze gracza, poprawiono wyświetlanie ocen w trybie kariery oraz prezentacji ratingu w trybie Pro Clubs.

Zobacz: Jeden z najwolniejszych graczy w FIFA 19 udowadnia, że nie jest tak wolny

Aktualizacja instaluje się automatycznie w momencie uruchomienia gry. Cały proces trwa kilka minut.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

orson_dzi
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię