Strona głównaGryAktualnościJeden z najwolniejszych graczy w FIFA 19 udowadnia, że nie jest tak...

Jeden z najwolniejszych graczy w FIFA 19 udowadnia, że nie jest tak wolny

Kevin Ellison jest lewym pomocnikiem w zespole Morecambe FC. Nawet jeśli dokładnie śledzicie rozgrywki w piłkę kopaną, to prawdopodobnie nie macie zielonego pojęcia, kto to jest. Niech wystarczy wyjaśnienie, że jest to jeden z najwolniejszych graczy w grze FIFA 19, który chce udowodnić, że wcale nie jest tak wolny.

Kevin Ellison ma już 39 lat. Jak na piłkarza to słuszny wiek, ale nie przeszkadzam mu on w ciągłym reprezentowaniu zespołu Moracembe FC z Lancashire. Drużyna, co dość ciekawe, jest w pełni odwzorowana w grze FIFA 19. Szkoda, że Ellisonowi nie spodobało się to, jakie statystyki ma jego karta. Mężczyzna oburzył się przede wszystkim z powodu bardzo słabego tempa na poziomie 35 punktów. To jeden z najniższych wskaźników w całej grze.

– Myślę, że jest to niesprawiedliwe. Myślę, że jest tutaj trochę ageizmu (red. dyskryminacja z powodu wieku), bo mam już prawie 40 lat – powiedział piłkarz w trakcie wywiadu radiowego.

Dlatego mężczyzna, razem z człowiekiem odpowiedzialnym za media społecznościowe w klubie, nagrał wideo. Na nim porównuje dane z czujników GPS zawodników. Okazało się, że Kevin Ellison jest jednym z najszybszych zawodników w swoim zespole. Miał lepszy wynik między innymi od kolegi, który w FIFIE 19 ma ponad dwa razy lepszą statystykę tempa od niego (78 vs 35). Sami zobaczcie:

Zobacz: FIFA 19 i PES 19 popularniejsze od prawdziwych meczów

Wygląda na to, że Ellison podszedł do sprawy niezwykle poważnie. Sam jestem ciekaw, jak zakończy się ta sprawa i czy EA Sports zdecyduje się na poprawę jego statystyk. Tempo na poziomie 35 punktów w przypadku lewego pomocnika to rzeczywiście mało imponujący wynik.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePCGamesN
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię