Strona głównaWiadomościNowa broń i tryb gry w Fortnite Battle Royale

Nowa broń i tryb gry w Fortnite Battle Royale

Epic Games nie zwalnia tempa i wykorzystuje ogromną popularność Fortnite. W grze pojawiła się zupełnie nowa broń, a wkrótce pojawi się także tryb, który powinien spodobać się osobom „działającym po cichu”.

Fortnite to, obok PUBG, jeden z największych hitów 2017 roku. Tryb Battle Royale szybko zdobył na popularności i dzisiaj może śmiało konkurować z płatnym rywalem. Twórcy jednak doskonale wiedzą, że szala szybko może się przechylić. Dlatego cały czas dbają o dodawanie nowych elementów, które wzbogacają rozgrywkę i przytrzymują użytkowników przy ich tytule. Jedną z takich nowości jest nowy pistolet. Wkrótce pojawi się też nowy tryb walki.

Pierwszą nowością w grze jest pistolet o nazwie Silenced Pistol. To nic innego, jak po prostu pistolet z założonym tłumikiem, który ma minimalizować odgłos wystrzału. Nie miałem jeszcze okazji sprawdzić go w praktyce, więc trudno napisać na jego temat coś więcej. Ale oprócz tego w grze pojawi się nowy tryb o nazwie „Sneaky Silencers”. Niestety będzie on dostępny tylko w dniach 5-8 stycznia. Szkoda, bo zapowiada się dość ciekawie.

W nowym trybie dostępne będą tylko dwa rodzaje broni – SMG z tłumikami i pistolety z tłumikami. Poza tym będzie dużo większa szansa na zdobycie Krzaka. No i wreszcie wyłączone zostaną wszelkie pułapki. W praktyce to wszystko sprowadza się do trybu gry „na cicho”, gdzie liczyć będzie się spryt i umiejętność chowania. Nie każdy lubi taką grę, ale na pewno znajdą się miłośnicy walki w stylu agenta 007 (chociaż w ostatnich filmach to bardziej przypomina on Johna Rambo).

Źródło: wccftech

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię