Strona głównaGryAktualnościNowa gra twórców Until Dawn zadebiutuje już w sierpniu

Nowa gra twórców Until Dawn zadebiutuje już w sierpniu

Fani horrorów, szykujcie się na kolejną niezapomnianą przygodę.

Until Dawn to może niekoniecznie ogromny sukces na skalę światową, ale twórcy byli zadowoleni z wysokiej sprzedaży, a 79 punktów na Metacriticu sugeruje, że większości krytykom gra przypadła do gustu. Mimo tego pozytywnego odbioru, nie doczekaliśmy się zapowiedzi sequela. Zamiast tego Supermassive zapowiedział swoje nowe dziecko, The Dark Pictures.

Zobacz: Kholat – polski survival horror do zgarnięcia za darmo i na zawsze 

Odpowiedzialny za grę Tom Heaton w kontekście kolejnej gry powtórzył dokładnie to, co mówił deweloper o potencjalnej kontynuacji Until Dawn. Twórcom zależy na wymyślaniu nowych historii i bohaterów. Nie chcą być ciągle przywiązani do postaci, które przyczyniły się do ich sukcesu kilka lat wcześniej.
Jeżeli chcielibyście zobaczyć, jak Dark Pictures wygląda w praktyce, poniżej możecie obejrzeć 10-minutowy gameplay z Gamescomu 2018.

The Dark Pictures na PC, PS4 i Xbox One pojawi się już 30 sierpnia. Ponadto, gra jest już dostępna do kupienia w preorderze. Osoby chętne przetestowania nowego horroru już pierwszego dnia powinny zastanowić się nad skorzystaniem z tej opcji, ponieważ wtedy do ich rąk trafi Curator’s Cut, wersja wzbogacona o dodatkowe wątki oraz alternatywne ścieżki prowadzenia fabuły.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGamespot
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię