Strona głównaWiadomościNową postacią w Tekken 7 będzie bohater Final Fantasy XV

Nową postacią w Tekken 7 będzie bohater Final Fantasy XV

Chyba nikt nie przewidział takiego obrotu spraw. Firma Bandai Namco ogłosiła, że w najnowszym DLC do gry Tekken 7 pojawi się nowa postać. Niby nic nadzwyczajnego, ale ta postać nie należy do uniwersum turnieju Żelaznej Pięści. Znana jest za to z nieco innej gry.

W najnowszym dodatku do Tekkena 7 pojawi się nowa postać, którą będzie Noctis Lucis Caelum, znany z gry Final Fantasy XV. Na opublikowanym filmie można zauważyć, że wojownik przede wszystkim posługuje się swoim mieczem, którym może atakować zarówno na bliskim, jak i średnim dystansie. W pewnych momentach widać również, że Noctis posługuje się magią.

Ciekawe, jaka historia będzie towarzyszyć bohaterowi Final Fnatasy. Z filmu dowiadujemy się jedynie, że plan Larsa nie wypalił, ale ten jest na tyle zajęty, że nie może zająć się sprawą. Dlatego dzwoni do Noctisa, aby prosić go o pomoc. Z trailera można też wywnioskować, że Tekken 7 wzbogaci się o nową arenę, przygotowaną specjalnie z myślą o nowym wojowniku.

[you tube=LmWbiMwxmOU]

Na Noctisa w Tekken 7 przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Do bijatyki zostanie on dodany dopiero na wiosnę 2018 roku, czyli najwcześniej pod koniec marca. Jak na razie zdania wśród graczy są mocno podzielone. Jednym podoba się nowy bohater, a inni z kolei narzekają, że nie należy on do uniwersum. Ja na razie wstrzymam się z werdyktem. Tymczasem zachęcam do przeczytania naszej recenzji Tekken 7 w wersji na PC.  

Źródło: GameSpot

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię