Strona głównaWiadomościNowa skrzynia w CS:GO - Spectrum 2 Case. Zmiany dla P250 i...

Nowa skrzynia w CS:GO – Spectrum 2 Case. Zmiany dla P250 i Glocka oficjalnie

Dzisiaj Valve oficjalnie zaprezentowało nową skrzynkę ze skinami do broni w Counter-Strike: Global Offensive. Na szczęście tym razem to nie jedyna zmiana w grze. Ostatnie aktualizacje Glocka, P250 i zmiana aimpuncha są już dostępne w pełnej wersji gry!

Valve zarabia grubą kasę na skinach do CS:GO. Nie ma więc czemu się dziwić, że systematycznie prezentowane są nowe skrzynki z nowymi wzorami dla AK47 czy też M4A1-S. Tym razem Gaben i spółka wprowadzili skrzynkę Spectrum 2, w której – oprócz nowych skinów do karabinów i pistoletów – można też trafić na najnowsze kosy Spectrum. W sumie w skrzynce znajduje się 17 skinów. Wśród czerwonych znalazł się jeden do AK47 i jeden do P250. Różowe to z kolei PP-Bizon, M4A1-S i R8 Revolver (ktoś tym w ogóle gra?). Zresztą zobaczcie sami:

Dużo ciekawsza informacja jest taka, że ostatnia aktualizacja wersji beta właśnie trafiła do pełnej wersji gry. Oznacza to, że od dzisiaj wszyscy gracze muszą się zmierzyć ze zmianami dla Glocka-18 oraz P250. Pierwszy zadaje większe obrażenia i jest bardziej celny przy szybkim strzelaniu, ale zabiera mniej punktów HP przy dużych dystansach. Z kolei P250 ma większe obrażenia podstawowe, ale gorszą penetrację. Zabiera też więcej HP na długich dystansach. Tym samym przeciwnika bez hełmu można zabić strzałem w głowę z bardzo dużej odległości, ale jeśli ma osłonę, to nawet z bliska potrzebne będą dwa strzały. No i do tego dochodzi jeszcze aimpunch, czyli podrzut broni gdy trafi nas przeciwnik, a my nie mamy kamizelki kuloodpornej. Ten został znacząco zredukowany, co w drastyczny sposób może zmienić sposób grania.

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię