Advertisement
Strona głównaGryAktualnościTrackmania - nowa gra ma dziś premierę. Tłumaczymy zasady subskrypcji

Trackmania – nowa gra ma dziś premierę. Tłumaczymy zasady subskrypcji

Nowa Trackmania, opisywana jako odświeżona wersja Nations, dziś zadebiutowała. Tłumaczymy jej dość skomplikowany system trzech subskrypcji.

Najnowszą odsłonę Trackmanii, która pojawiła się dzisiaj na PC, znajdziecie w Epic Games Store oraz sklepie Ubisoftu. Gra pojawiła się w końcu po opóźnieniu, jakie dotknęło ją wskutek pandemii koronawirusa. Nowa Trackmania opisywana jest często jako remake darmowej Trackmanii Nations, nic więc dziwnego, że cieszy się sporym zainteresowaniem graczy. Ale niektórzy wyrażają niepokój z racji zastosowanego w jej przypadku systemu opierającego się na trzech poziomach subskrypcji.

Wspomniane trzy poziomy to Starter Access, Standard Access oraz Club Access. Dwa ostatnie to koszt odpowiednio 10 i 30 dolarów rocznie, natomiast Starter Access jest – podobnie jak legendarna poprzedniczka – darmowy. Pozwala on na grę na 25 przygotowanych wcześniej torach, natomiast opłacenie Standard Access odblokowuje dodatkowo dzienne wyzwania, Tor Dnia, oraz możliwości gry z własnym zawodnikiem i utworzonym przez siebie torem. Ostatni poziom pozwala na tworzenie własnych serwerów, uczestnictwo w pokojach online oraz rywalizację w oficjalnych ligach Trackmanii.

Trackmania

Biorąc pod uwagę, że poprzednie gry z serii Trackmania bardzo mocno bazowały na zawartości tworzonej przez graczy, jasnym jest, że to poziom Club Access pozwala się cieszyć grą w najszerszym zakresie. Szczególnie, jeśli planujemy tworzyć własne serwery, na których będziemy grać z przyjaciółmi. Ale jeśli chcecie tylko sprawdzić czy to gra dla Was, zarówno poziom Starter jak i Standard powinny być dla Was wystarczające.

A może mieliście już okazję pograć w nową Trackmanię? Jeśli tak, jak Wam się podobała?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGamespot
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię