Strona głównaWiadomościResident Evil Village kompletny w 60 procentach

Resident Evil Village kompletny w 60 procentach

Fani serii Resident Evil czekają z zapartym tchem na kolejne informacje o Resident Evil Village. Póki co wiadomo jedynie, że gra jest gotowa w 60%.

Do takich informacji dotarli przedstawiciele magazynu Famitsu. Ponadto ujawnili, że w porównaniu do RE7, który pojawił się w 2017 roku, w znacznym stopniu poprawiono elementy FPP. Aczkolwiek na dokładniejsze informacje na ten temat będzie trzeba poczekać do kolejnego wydania japońskiego magazynu. Biorąc pod uwagę jak pozytywne wrażenie robiły te elementy w poprzedniej grze i jak ważne są dla immersji, to ważne wiedzieć, że Capcom chce je dopracować jeszcze bardziej.

Zobacz: Resident Evil 8 na PS5 ze sporą przewagą nad wersją z Xbox Series X

Resident Evil Village ma się pojawić w 2021 na PC oraz konsolach nowej generacji. Jednocześnie ma potencjał by stać się jedną z serii o najgłośniejszym starcie na next-genach.

Resident Evil 8 Village

Kombinacja elementów takich jak doświadczenie z tworzenia RE7, lekcji wyciągniętych z remake’ów Resident Evil 2 i 3, mocy konsol nowej generacji oraz nowej historii może sprawić, że gra trafi w zakątki, gdzie jeszcze nie była. Może być punktem zwrotnym dla serii, przynajmniej tak ważnym jak Resident Evil 4.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię