Strona głównaKonsoleNowa wersja Nintendo Switch jeszcze w tym roku

Nowa wersja Nintendo Switch jeszcze w tym roku

W zeszłym miesiącu pojawiły się pierwsze informacje na temat dwóch nowych modeli konsoli Nintendo Switch. Pierwszy z nich to wersja mini, a druga to bardziej zaawansowany model z lepszymi parametrami niż standardowa wersja konsoli.

Plotki zostały potwierdzone w najnowszym raporcie japońskiej gazety Nikkei, która informuje, że wersja mini Nintendo Switch ma pojawić się jesienią 2019 roku. Zgodnie z informacjami, która wersja konsoli będzie mniejsza oraz bardziej dostępna niż standardowa konsola, chociaż nadal ma być możliwość podłączenia jej do systemu dokującego Switch. Premiera konsoli zaplanowana jest na jesień tego roku.

Zobacz: Nintendo Switch: Aktualizacja 8.0.0 gotowa do pobrania. Wprowadza długo wyczekiwaną funkcję

Drugi z modeli Nintendo Switch ma pojawić się na rynku później. Nie wiadomo jednak czy te informacje pochodzą bezpośrednio od Nintendo czy z raportu, jaki został opublikowany w The Wall Street Journal w marcu tego roku. Nie są niestety znane dokładne parametry nowej konsoli. Wiadomo tylko, że ma mieć większą moc obliczeniową od oryginału.

Zobacz: Nintendo Switch: Pudełkowa wersja Wolfenstein: Youngblood bez kartridża

Wydaje się, że Nintendo wstrzymało również wprowadzanie na rynek urządzenia do monitorowania snu, o którym mówiło jeszcze pięć lat temu. Przyczyny takiej decyzji nie są znane. Bardzo możliwe, że nowe modele Nintendo Switch zobaczymy podczas najbliższych targów E3. Gdy tylko dowiemy się więcej w temacie damy Wam znać

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię