Strona głównaWiadomościNowe monitory od Nvidii zapewnią niesamowite wrażenia podczas grania oraz odglądania filmów

Nowe monitory od Nvidii zapewnią niesamowite wrażenia podczas grania oraz odglądania filmów

Nvidia prezentuje 65-calowy monitor z odświeżaniem 120 Hz, rozdzielczością 4K, HDR i synchronizacją G-Sync.

Jak informuje Nvidia jej nowe wyświetlacze mają rozdzielczość 4K i jasność do 1000 cd/m2. Matt Wuebbling, szef marketingu  GeFroce w Nvidia powiedział:

Gracze PC oczekują wysokiej wydajności i natychmiastowego czasu reakcji, ale do tej pory w dużym stopniu ograniczali się do tradycyjnych wyświetlaczy biurowych. BFGD to zmienia. Dzięki naszej najnowszej technologii wbudowanej w nowe ekrany, gracze komputerowi mogą doświadczyć szybkiego odświeżania we wszystkich swoich ulubionych grach.                       

Sercem monitorów BFGD jest najnowsza technologia G-Sync HDR, która synchronizuje częstotliwość odświeżania wyświetlacza 120 Hz z liczbą wyświetlanych klatek w grze. Ta zmienna częstotliwość zapewnia wysoką responsywność podczas grania, dotychczas niedostępną w wyświetlaczu tej wielkości.

Ponadto monitor 4K HDR zapewnia pełne podświetlenie bezpośrednie ze szczytową luminacją na poziomie 1000 nitów (1 nt = 1 cd/m2) i gamę kolorów DCI-P3, co zapewnia najwyższą jakość obrazu. Nowe dziecko Nvidii zapewnia ultra-niskie opóźnienie zarówno w grach na PC, konsole i Androida.

Integracja z urządzeniem SHIELD opartym na technologii Android TV z BFGD pozwoli graczom na łatwe przełączenie pomiędzy grami i innymi formami rozrywki. Dołączony pilot i kontroler gier SHIELD pozwolą na łatwą nawigację i dostęp do największych serwisów steramingowych w tym Netflix, Amazon Video, YouTube czy Hulu.

Dzięki obsłudze Asystenta Google całość można kontrolować głosowo. Technologia G-SYNC HDR obsługuje również odtwarzanie wideo z natywną liczbą klatek w tym popularne formaty 23,976, 24 oraz 25 FPS. Dopasowuje częstotliwość odświeżania ekranu do faktycznej liczby klatek na sekundę wyświetlanego medium eliminując interpolację i prezentując obraz tak jak było to zaplanowane przez autora materiału wideo.

Monitory do sprzedaży powinny trafić latem tego roku. Na chwilę obecną nie jest znana cena urządzenia.

[you tube=XkReO19HXJU]

Źródło: guru3d

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię