Strona głównaGryNowe screeny z Serious Sam 4

Nowe screeny z Serious Sam 4

W Internecie zostały udostępnione nowe screeny z wersji pre-alpha czwartej części Serious Sam. Większość fanów gry powinna być zainteresowana zwłaszcza, że możemy zobaczyć nowych wrogów Sama.

Niestety udostępnione materiały są średniej jakości jakby były robione kosiarką. Ale nadaje to wrażenie oglądania zakazanego owocu, albo kodowanego porno jak za dzieciaka pod nieobecność rodziców.

W Serious Sam 4 będziemy walczyć z gigantycznymi hordami potworów. Poza walką będziemy również odkrywać ogromne i pełne tajemnic mapy. Z każdej strony będzie czyhało na nas niebezpieczeństwo, więc lepiej mieć oczy dookoła głowy. Nie będzie to jednak  gra z otwartym światem. Pomimo dużych i rozległych map nadal będą to środowiska zamknięte i liniowe. Gra nastawiona będzie na rozwałkę i masakrę potworów.

W czwartej części przygód Sama pojawią się także pojazdy takie jak motocykle, kombajny czy pancerny papa-pozdrawiamwasciule-mobile. Przy pomocy pojazdów będziemy mogli rozsmarowywać wrogów po asfalcie. Według informacji przekazanej przez deweloperów w grze będzie tryb solo oraz kooperacja.

Poniżej screeny:

Czas na żniwa!

Źródło: dsogaming

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię