Strona głównaGryW Cyberpunk czeka na nas tona side-questów

W Cyberpunk czeka na nas tona side-questów

Misje poboczne stanowiły nieodłączny element Wiedźmina 3. To właśnie z nich czerpaliśmy mnóstwo wiedzy na temat historii świata i różnych postaci. Stanowiły też nieodzowny element humorystyczny jak np. list o tym co stało się z Wiedźminami ze szkoły kota. W Cyberpunk 2077 misje poboczne również będą odgrywały bardzo ważną rolę.

Zespół deweloperski CDP uważa, że misje poboczne w Wiedźminie stanowiły jedną z mocniejszych cech gry i są pewni, że chcą znowu chcą zrobić coś podobnego. Chcą mieć „naprawdę interesujące historie związane nie tylko z głównym wątkiem fabularnym, ale także dziejące się obok niego”.

Możemy, zatem spodziewać się rozbudowanych zadań dodatkowych i ciekawych postaci z nimi związanymi. Programiści chcą aby gracze całkowicie zanurzyli się w przedstawionym świecie. Będzie istniało wiele sposobów w jakie będzie można zdobywać zlecenia na misje poboczne. Będą one pojawiać się w miejscach całkowicie niespodziewanych, aby zachęcić graczy do szczegółowej eksploracji świata.

Jak sądzicie czym zaskoczy nas CDP? A przy okazji, która z misji pobocznych była Waszą ulubioną w Wiedźminie. Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: dualshockers

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię