Strona głównaWiadomościNowe sterowniki Nvidia dają ponad 50% skok wydajności w Destiny 2

Nowe sterowniki Nvidia dają ponad 50% skok wydajności w Destiny 2

Nvidia opublikowała nową wersję sterowników GeForce 388.31. Nie tylko zostały one przygotowane na premierę Star Wars Battlefront II, ale też ucieszą miłośników Destiny 2, dla których oznacza to około 50% poprawę w liczbie wyświetlanych klatek na sekundę.

Nowe sterowniki zostały oznaczone jako GeForce 388.31 WHQL i w pierwszej kolejności zostały przystosowane do gry Star Wars Battlefront II, która już za chwilę zadebiutuje na sklepowych i cyfrowych półkach. Nvidia obiecuje, że karta graficzna GeForce GTX 1060 zapewni około 72 klatki na sekundę w rozdzielczości Full HD 1080p z wysokimi nastawami detali. Co prawda nie wiemy, jaki procesor był używany w pomiarach, ale i tak to bardzo dobry wynik.

W drugiej kolejności Nvidia popracowała nad wydajnością w Destiny 2. Jeśli ich dane okażą się prawdziwe, to mamy do czynienia z małą rewolucją. W najlepszym przypadku liczba wyświetlanych klatek na sekundę zwiększa się nawet o 53%. Przed aktualizacją zestaw składający się z procesora Intel Core i7-7820X i GTX 1080 Ti uzyskiwał w 4K około 48 klatek na sekundę. Z najnowszymi sterownikami to już ponad 73 klatki na sekundę. Nie wiadomo, jak duża jest poprawa w standardowym Full HD 1080p, ale raczej nie należy się spodziewać aż tak dużej poprawy.

Źródło: TweakTown

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię