Strona głównaGryAktualnościNowy glitch w New World gwarantuje nieśmiertelność

Nowy glitch w New World gwarantuje nieśmiertelność

Problemów w New World ciąg dalszy. Tym razem gracze nauczyli się w prosty sposób uczynić swoje postaci nieśmiertelnymi.

Problemy z serwerami w New World na szczęście dobiegły już końca. Gra wciąż cieszy się ogromną popularnością, ale serwerów jest znacznie więcej i nie trzeba martwić się o kolejki. W miejsce długiego oczekiwania na zalogowanie pojawiły się jednak kolejne problemy.

Zobacz: Saints Row – nowe wideo prezentuje walkę i pościgi samochodowe

Najnowszym i prawdopodobnie najpoważniejszym z nich jest fakt, że gracze są aktualnie w stanie uczynić swoje postaci nieśmiertelnymi. Dla świętego spokoju fanów gry nie będziemy opisywać dokładnie tego glitcha, ale jest on bardzo prosty do zreplikowania.

Będąc nieśmiertelnym, gracz nie może się na szczęście ruszać. Niektórym wciąż udaje się jednak ustawić na punkcie podczas wojny i przedłuzać ją w nieskończoność. PvP jest więc efektywnie rujnowane przez pojedyncze osoby.

Przedstawiciele Amazonu w kilku miejscach informowali już, że są świadomi tego błędu. Na dniach powinniśmy spodziewać się więc jakiegoś rozwiązania.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię