Strona głównaGryNowy trailer DAKAR 18

Nowy trailer DAKAR 18

Studio Bigmoon Entertainment udostępniło nowy tariler oraz screeny do nadchodzącego Rally Raid DAKAR 18. Premiera gry została zaplanowana na 11 września.

DAKAR 18 jest symulacją największego i najcięższego rajdu off-road na świecie organizowanego przez Amaury Sport Organization (ASO). W grze będziemy mogli usiąść za kierownicą licencjonowanych pojazdów. Podczas gry będziemy musieli korzystać z atlasów i wskazówek dostarczanych przez pilotów. Tylko dzięki nim będziemy w stanie odnaleźć drogę przez 14 etapów prowadzących z Peru do Boliwii i Argentyny.

[you tube=JdYlGpQTHXo]

Gra oferuje tryb offline oraz multipalyer, w którym o zwycięstwo będziemy walczyć z innymi graczami. DAKAR 18 koncentruje się na realizmie i obiecuje zapierające dech w piersiach widoki. Spotkamy tu także wiele oficjalnych pojazdów: samochody, ciężarówki, quady, SxS. Rozgrywkę uświetni także możliwość grania z przyjaciółmi w domu na podzielonym ekranie.

Zapowiada się kawał porządnej i ciężkiej gry wyścigowej, na którą czekałem od dawna. A jakie są wasze ulubione gry wyścigowe?

Źródło: dsogaming

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię