Strona głównaEsportSTOMP wraca na profesjonalną scenę CS:GO. Utalentowany snajper przywdzieje barwy x-kom team

STOMP wraca na profesjonalną scenę CS:GO. Utalentowany snajper przywdzieje barwy x-kom team

We wczorajszym podsumowaniu kolejnej kolejki Polskiej Ligi Esportowej pisałem, że poziom polskiego CS-a jest wyrównany jak nigdy. Wyrównany i wysoki, a teraz ma szansę się jeszcze podnieść.

Oto bowiem do aktywnej gry na profesjonalnym poziomie powrócił jeden z najbardziej utalentowanych snajperów ostatnich lat. Daniel “STOMP” Płomiński, bo o nim piszę, został zakontraktowany przez x-kom team, gdzie zastąpi Michała “SOONA” Wójcickiego, który trafił na ławkę rezerwowych. STOMP, w przeciwieństwie do swoich kolegów z Izako Boars, takich jak NEEX, nie miał za sobą w momencie trafienia do drużyny Piotra “Izaka” Skowyrskiego dużego doświadczenia w profesjonalnej rywalizacji, jednak już od samego początku zachwycał rewelacyjną grą (przede wszystkim z AWP), a poza tym bardzo dojrzałym sposobem myślenia i podejściem do życia. Z drugiej jednak strony to właśnie to dojrzałe podejście sprawiło, że STOMP zaczął się zastanawiać sensem swojej kariery profesjonalnego gracza CS:GO i w końcu wybrał – ku smutkowi fanów – pracę za granicą.

Teraz wygląda jednak na to, że zatęsknił na rywalizacją na turniejach i przywdział barwy x-kom teamu, którego skład aktualnie wygląda następująco:

  • Krzysztof “Goofy” Górski
  • Patryk “Patitek” Fabrowski
  • Karol “tecek” Kapczyński
  • Daniel “STOMP” Płomiński
  • Patryk “ponczek” Wites

Cieszycie się z powrotu STOMPa do profesjonalnego grania? Czy Waszym zdaniem będzie właściwym wzmocnieniem, jakiego szuka x-kom team?

Źródło: wł.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię