Strona głównaWiadomościNowy Xbox już w sierpniu? I po micie długiego życia konsol

Nowy Xbox już w sierpniu? I po micie długiego życia konsol

Microsoft zaprezentuje nowego Xboxa już sierpniu na Gamescom?! Dalej ktoś wierzy, że mając konsolę rzadziej będzie musiał wymieniać sprzęt?

Na oficjalnym blogu został zamieszczony wpis:

– W tym roku na Gamescom będziemy gościć specjalny odcinek Inside Xbox, transmitowany ze stoiska Xbox Koelnmesse. Bądź z nami we wtorek 21 sierpnia o godzinie 16:30. Zobaczysz wiele nowości, nowy sprzęt Xbox i akcesoria. Poznasz także nadchodzące tytuły. Już nie możemy się doczekać żeby powiedzieć więcej.

Pozostaje pytanie co kryje się pod hasłem „nowy sprzęt”? Czy będzie to następca Xboxa czy tylko kolejna iteracja oznaczona ponownie literką S lub X. Drugiego sierpnia minie równe dwa lata od premiery Xbox One S i wygląda na to, że w niedługim czasie użytkownicy konsol będą zmuszeni do zmiany konsoli, aby grać w nowe tytuły.

Możliwe też, że pod hasłem kryje się ulepszony kontroler Xbox Elite, o którym było głośno kilka miesięcy temu. Jego pierwotna wersja ukazała się jeszcze w 2015 roku, ale od tamtego czas jego zakup graniczy z cudem.

Wśród nowych tytułów ma pojawić się również Forza Horizon 4, a blog wspomina również o Crackdown 3.

[you tube=Hc-G1QD3O_4]

Microsoft obiecuje, że na swoim stoisku na Gamescom zaprezentuje aż 25 gier w tym State of Decay 2 Daybreak Pack, które ma mieć premierę we wrześniu.

Jak obstawiacie co zaprezentuje Microsoft? Czy będzie to konsola nowej generacji czy kolejny X Box One z lekko odświeżonymi bebechami? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: vg247

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię