Strona głównaWiadomościNVIDIA dodaje fps-ów z nową wersją sterowników GeForce 397.64 WHQL

NVIDIA dodaje fps-ów z nową wersją sterowników GeForce 397.64 WHQL

Każdy kolejny sterownik przybliża nas do idealnego gamingu. W kolejce po optymalizację działania ustawiły się 4 nowe gierki.

Jak wiele dobrego i złego wprowadza nowa paczucha driverów dla kart graficznych z rodziny Nvidia? Po ostatnim rewelacyjnym pakiecie, który szkodził GTX 1060, z pewną obawą spoglądamy na aktualizacje wszelkich bibliotek. Co prawda, Zielonym można ufać, ale trzeba sprawdzać czy są wierni graczom.

Dlatego przed instalacją sterowników GeForce 397.64 WHQL zróbcie wcześniej kopię zapasową systemu lub zapiszcie punkt przywracania systemu. Może się zdarzyć, że jedną rzecz producent usprawni, zaś drugą niechcący popsuje.

W ramach usprawnień sterowników na lepsze traktowanie załapały się 4 gierki, a w tym kontynuacja cRPG Pilars of the Eternity II: Deadfire, dodatek do Destiny 2: Warmind oraz najnowsza wersja survivalowego MMORPG Conan: Exiles. Ponadto producent zerknął łaskawszym okiem na profile ustawień w trybie SLI uruchamianych w grze Kingdom Come: Deliverance.

Póki co żaden z użytkowników nie skarżył się na ukryte błędy, ale za wcześnie, by zacząć świętować. Jeśli po instalacji pakietu natraficie na jakąś anomalię, to dajcie nam znać w polu komentarzy.      

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię