Strona główna Wiadomości Hardware Nvidia GeForce 416.94: nowe sterowniki dla graczy Battlefield V, Hitman 2 i...

Nvidia GeForce 416.94: nowe sterowniki dla graczy Battlefield V, Hitman 2 i Fallout 76

- Reklama -

Nvidia dba o przyjemność naszego gierczenia. Ich najnowszy pakiet bibliotek podrasuje działanie gier gwarantując mniej błędów i więcej fps-ów…

Na stronie Nvidii dostępna jest kolejna wersja sterowników dla kart graficznych, które dodadzą nam pewności i stabilności pracy podczas rozgrywki. Pakiet GeForce 416.94 sprawi, że nie tylko dawne, ale i debiutujące tytuły będą lepiej dogadywać się z rozgrzanym GPU.

Większej płynności możemy spodziewać się przede wszystkim w nowościach wydawniczych Battlefield V, Hitman 2 i Fallout 76. Zauważą to szczególnie właściciele kart graficznych z serii RTX, obsługujących technologię ray traicing. Kilka z nałożonych poprawek bezpośrednio wpłynie na rewizję śledzenia promieni w Battlefield V, co przełoży się na jakość i prędkość działania gry.

Sterowniki warto zainstalować również z innych powodów, jak np. w celu usunięcia wykrytych usterek w starszych produkcjach. Dzięki zmodyfikowanym profilom Game Ready usprawniono różne ustawienia graficzne pod kątem optymalizacji, zarówno z aktywnym trybem 3D Vision jak i w standardowej konfiguracji obrazu.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE