Strona głównaWiadomościPoznaliśmy wymagania Destiny 2 i datę uruchomienia beta-testów

Poznaliśmy wymagania Destiny 2 i datę uruchomienia beta-testów

Destiny 2 to bez wątpienia jedna z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku. Wielu graczy z pewnością ucieszy fakt, że do uruchomienia gry nie będzie potrzebny bardzo wydajny komputer. Twórcy właśnie podali wymagania sprzętowe, a także datę rozpoczęcia beta-testów.

Zacznijmy od bety Destiny 2, która rozpocznie się 28 sierpnia dla wszystkich z wcześniejszym dostępem, czyli osób, które zakupiły grę przedpremierowo. Pozostali gracze otrzymają dostęp do gry dzień później. Beta nie będzie długa, bowiem potrwa tylko do 31 sierpnia, więc warto się spieszyć i możliwie najlepiej przetestować nową grę. Jest szansa, że testy zostaną wydłużone o kilka dni, ale nie można mieć co do tego pewności, więc lepiej korzystać ile tylko się da.

Przy okazji Bungie podało także wymagania do wersji beta. Najprawdopodobniej będą się one prezentować identycznie w przypadku finalnej wersji gry.

Rekomendowana specyfikacja:

  • CPU: Intel Core i5-2400 lub AMD Ryzen 5 1600X,
  • GPU: GeForce GTX 970 lub Radeon R9 390,
  • RAM: 8 GB.

Minimalna specyfikacja:

  • CPU: Intel Core i3-3250 lub AMD FX-4350,
  • GPU: GeForce GTX 660 2 GB lub Radeon HD 7850 2 GB,
  • RAM: 6 GB.

Jak widać Destiny 2 nie będzie miało szczególnie wygórowanych wymagań. To dobrze. W końcu jest to gra sieciowa, która ma być dostępna dla jak największego grona odbiorców. Dobra optymalizacja jest w tym przypadku niezwykle ważna.

Źródło: PCGamer

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię