Strona głównaWiadomościNvidia kusi nas filmem. To zapowiedź nowych kart graficznych

Nvidia kusi nas filmem. To zapowiedź nowych kart graficznych

Już tylko dni dzielą nas od prezentacji nowej serii kart graficznych Nvidia GeForce. Jednego możemy być pewni – zieloni wiedzą jak utrzymywać zainteresowanie na wysokim poziomie. Właśnie opublikowali film, którym kuszą niecierpliwych graczy. 

Na oficjalnych kontach Nvidii opublikowany został nowy film o nazwie “Be For The Game”. Możemy na nim zobaczyć wielu graczy, którzy najpierw składają, a potem siadają przed swoimi komputerami, aby oddać się ulubionej rozgrywce. Na wideo nie widać nic nadzwyczajnego. Ciekawie za to prezentuje się sama końcówka. 

Pod koniec filmu pojawia się zapowiedź konferencji, która odbędzie się 20 sierpnia w Kolonii (dzień przed rozpoczęciem Gamescom). To właśnie tego dnia mamy poznać nowe karty graficzne Nvidii. Bardziej spostrzegawcze osoby powinny zauważyć, że liczby z daty pojawiają się w określonej kolejności. Najpierw pojawia się “20”, a później “8” i “0”. Czyżby miałaby to być zapowiedź GeForce’a GTX 2080? Na ten moment to jedynie przypuszczenia, ale nie wydaje mi się, aby taka prezentacja daty była przypadkiem.

[you tube=F7ElMOiAOBI]

Poza tym na wszystkich profilach Nvidii w mediach społecznościowych zostały ustawione zielone zdjęcia profilowe. Póki co możemy się ekscytować grafikami Quadro RTX. 

Źródło: Nvidia

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię