Strona głównaWiadomościTargi i konferencjeNVIDIA rozpocznie CES 2019 - spodziewamy się wielu nowości

NVIDIA rozpocznie CES 2019 – spodziewamy się wielu nowości

NVIDIA oficjalnie rozpocznie CES 2019 konferencją prasową, która odbędzie się w MGM Grand Conference Center w Las Vegas. Podczas otwarcia wydarzenia wystąpi CEO NVIDIA, Jensen Huag, możemy spodziewać się wielu nowych insertujących informacji.

Oficjalne konto NVIDIA na Twitterze jest bardzo aktywne pod względem promowania wydarzenia, co oznacza, że możemy spodziewać się wielu ogłoszeń związanych z gamingiem oraz sprzętem firmy. Na graczy czeka już oficjalna strona wydarzenia i przygotowany stream na Twitch (obecnie offline), na którym będziemy mogli oglądać transmisję.

Zobacz: Nvidia GeForce RTX 2060 z wydajnością nieco ponad 1070 Ti. Znamy też cenę nowej karty

Główną niespodzianką wystąpienia może być ogłoszenie nowej karty graficznej lub nowej linii sprzętu mobilnego. Z pewnością będziemy mogli wiele usłyszeć na temat kart graficznych RTX 2060, ale oczekujemy również większej liczby niespodzianek. To, na co najbardziej liczymy to budżetowe wersje nowych kart graficznych serii RTX, które będą bardziej łaskawe dla kieszeni polskiego gracza.

Start imprezy dzisiaj o 20 czasu pacyficznego, czyli u nas w poniedziałek o 5 rano. Jeżeli jesteście rannymi ptaszkami lub nie możecie spać, to poniżej obejrzycie całe wydarzenie.

Gdybyście jednak ominęli wystąpienie, to śledźcie naszą stronę, gdzie zamieścimy najświeższe informacje na temat wydarzeń z CES 2019.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię