Strona głównaKonsoleCall of Duty: Black Ops 4 - Nowy system podnoszenia lootu w...

Call of Duty: Black Ops 4 – Nowy system podnoszenia lootu w trybie Blackout na konsolach

Po długich oczekiwaniach graczy i wielu skargach, Treyarch w końcu bierze się za zmianę systemu podnoszenia lootu w trybie Blackout w Call of Duty: Black Ops 4 na konsolach. Zgodnie z zapowiedzią dewelopera będzie on całkowicie zmieniony i zdecydowanie lepszy.

Od momentu uruchomienia trybu Blackout w Black Ops 4 gracze konsolowi narzekali na słaby system podnoszenia lootu, który wyświetla się w jednej linijce i wymaga ciągłego przerzucania przedmiotów. Dzisiaj Vonderhaar potwierdził, że Treyarch zabrało się za rozwiązanie tego palącego graczy problemu. Już wkrótce, w trybie Battle Royale system podnoszenia lootu zostanie poprawiony. Zgodnie z zapowiedziami ma być podobny do tego znanego z wersji gry na PC, gdzie widzimy jednocześnie zawartość plecaka i skrzynki. Dodatkowo zawartość skrzynek będzie przedstawia w 2 lub trzech rzędach, a nie pojedynczo.

Zobacz: Mikropłatności level master – dolar za kropkę celownika w Black Ops 4

Niestety deweloper nie podaje żadnej spodziewanej daty wdrożenia rozwiązania. Vonderhaar twierdzi, że zmiana jest obecnie w fazie testów, więc możemy mieć nadzieję na jej wdrożenie w najbliższej przyszłości, chyba, że znajdą błąd.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię