Strona głównaWiadomościNvidia udostępniła sterowniki do kart graficznych z serii RTX

Nvidia udostępniła sterowniki do kart graficznych z serii RTX

Aktualizacja sterowników do urządzeń GeForce wprowadza obsługę głośno zapowiadanej technologii. Jednak pobraniem pliku powinni zainteresować się nie tylko przyszli właściciele najnowszej serii kart.

Podjęliście trudną decyzję o zamówieniu któregoś z modeli RTX? A może trzymacie karty w koszyku, czekając na dzień oficjalnej premiery? Niezależnie od wyboru możecie już teraz zaopatrzyć się w nowe sterowniki Nvidia GeForce 411.63. Dostępne są za darmo na stronie producenta w dziale pobrań.

Pakiet ten odblokowuje wsparcie dla technologii Nvidia RTX i Microsoft DirectX Raytracing.  Aktualizacja przeznaczona jest przede wszystkim dla właścicieli RTX 2080 Ti i RTX 2080. Co dziwne, na liście kart obsługujących wspomniane cuda techniki komputerowej nie znalazła się RTX 2070, choć wynika to pewnie z tego, że zadebiutuje na rynku miesiąc później.

Nawet jeśli nie zamierzacie bratać się z najnowszą linią kart Nvidii, ściągnięcie sterowników i ich zainstalowanie także leży w Waszym interesie. Oprócz wprowadzenia obsługi technologii RTX, producent dokonał kilku poprawek w ramach optymalizacji gier Assassin’s Creed Odyssey, Forza 4, FIFA 19, a także wykrytych błędów w profilach ustawień w innych tytułach (Monster Hunter World – podniesienie wydajności, The Division – pozbycie się konfliktu z ustawieniami Nvidia Gameworks, COD:WWII – koniec problemów z czarnym ekranem po ustawieniu dźwięku przestrzennego).

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię