Strona głównaGryNvidia zadbała o optymalizację premierowych gier w nowych sterownikach GeForce 398.82 WHQL

Nvidia zadbała o optymalizację premierowych gier w nowych sterownikach GeForce 398.82 WHQL

Płynność w grach to rzecz względna. Jednak możemy zagrodzić drogę ucieczki fps-om, o ile regularnie aktualizujemy sterowniki dla kart graficznych.

Kolejny pakiet driverów wjechał na stronę Nvidii, mamiąc graczy optymalizacją bibliotek dla nadchodzących tytułów na PC. Sterowniki z numerkiem 398.82 mają wpłynąć na lepszą wydajność kart graficznych w dwóch gorących tytułach zapowiedzianych na sierpień. Turbodoładowanie otrzymają Monster Hunter: World i dodatek do World of Warcraft: Battle of Azeroth.

Nawet jeśli nie zamierzamy zaopatrzyć się w wymienione gierki, to aktualizacja sterowników nadal będzie opłacalna. Producent usprawnił także inne aspekty działania, a w tym wydajność starszych gier. Zmodyfikowane biblioteki usuwają niektóre z wcześniej wykrytych błędów w Dying Light, Dark Souls: Remastered, czy też Wolfenstein II. Nadpisanie profilów w aplikacji ustrzeże nas przed minimalizowaniem ekranu, wyjątkami krytycznymi w trakcie korzystania z technologii SLI i G-Sync/HDR.

Najnowsze sterowniki jak zwykle możemy pobrać na dwa sposoby. Korzystając z programu GeForce Experience, dokonując automatycznej instalacji lub udając się na oficjalną stronę Nvidii i stamtąd wyszukać ręcznie pakiet wskazując model karty, wersję Windowsa i docelowy język. Upewnijcie się tylko, że Wasz sprzęt znajduje się na liście urządzeń zgodnych z aktualizacją (rodzina kart Kepler, Maxwell, Pascal, Volta).

Źródło: Nvidia

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię