Strona głównaEsportTo już oficjalne! Snatchie dołącza do Virtus.pro

To już oficjalne! Snatchie dołącza do Virtus.pro

Chociaż wiele osób twierdziło, że to tylko plotki, to po raz kolejny DeKay miał rację. Virtus.pro właśnie oficjalnie ogłosiło zakontraktowanie Michała 'snatchiego’ Rudzkiego!

Snatchie w zespole zastąpi Morelza. Nie oznacza to jednak, że ten odejdzie z VP. W tym momencie zostaje przeniesiony do rezerwy, ale nadal będzie zakontraktowany przez organizację.

– Michał jest jednym z bardziej obiecujących zawodników młodego polskiego pokolenia. Już zaprezentował swój talent w profesjonalnej drużynie CS:GO. Czekamy na nadchodzące turnieje z przekonaniem, że wybór Snatchiego był dobrą decyzją. Również chciałbym podziękować morelzowi za jego wkład w drużynę. Piotr jest naprawdę dobry. Niedługo będziemy w stanie udzielić więcej szczegółów na temat jego przyszłości – powiedział Roman Dvoryankin, menadżer Virtus.pro.

Na temat transferu wypowiedział się również sam zainteresowany:

– Jestem podekscytowany możliwością dołączenia do tak renomowanego zespołu jak Virtus.pro. To zupełnie nowy poziom dla mojej kariery i jestem na to gotów bardziej, niż kiedykolwiek. Jestem przekonany, że szybko się do siebie przyzwyczaimy, a tytuły nie będą czekać. AGO Esports, dziękuję Wam za wszystko. Chłopakom życzę dużo szczęścia i pora iść już na przód – skomentował snatchie.

Michał 'snatchie’ Rudzki zadebiutuje z Virtus.pro podczas ZOTAC Cup Masters 2018 w Chinach w dniach 24-26 sierpnia. Do organizacji oficjalnie dołączy 6 sierpnia.

Źródło: Virtus.pro

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię