Strona głównaGryAktualnościObisidian chce zrobić Fallout: New Vegas Remastered

Obisidian chce zrobić Fallout: New Vegas Remastered

Twórcy The Outer Worlds mają chęć zabrać się za zremasterowanie jednej z najlepszych odsłon Fallouta 3D. Na Fallout: New Vegas Remastered gracze zwyczajnie zasługują.

Fallout: New Vegas dla niektórych graczy jest wzorem gier RPG. Niestety tytuł już jest dość leciwy przez co może sprawiać spore problemy na nowoczesnych maszynach. Kierownictwo dewelopera Obsidian chciałoby to zmienić, gdyby mieli szansę, a dyrektorzy gier Tim Cain i Leonard Boyarsky powiedzieli, że chcieliby zremasterować grę.

W wywiadzie dla TheGames, Eric DeMilt powiedział, że zespół chciałby odświeżyć New Vegas, zwłaszcza, że gra miała spore problemy w dniu premiery. Cain i Boyarsky również przychylili się do pomysłu DeMilta.

Gra w dniu premiery miała bardzo duże problemy techniczne, jednak New Vegas jest ogólnie bardzo lubiane za historię jaką opowiadał oraz za system reputacji frakcji. W zeszłym roku Jeff Grubb z Giant Bomb powiedział, że niektórzy w Microsoft dyskutowali o hipotetycznym New Vegas 2. W tym wypadku zdecydowanie fajnie byłoby wcześniej móc odświeżyć sobie zremasterowany oryginał.

Z innej beczki, Obsidian niedawno ogłosił wydanie The Outer Worlds: Walker’s Choice Edition, które poprawi grafikę, czasy ładowania i nie tylko.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię