Strona głównaGryObsada Tekken 7 powiększy się o 6 nowych postaci, a wśród nich...

Obsada Tekken 7 powiększy się o 6 nowych postaci, a wśród nich gwiazda The Walking Dead

Czy Tekken 7 może być jeszcze bardziej brutalny? Wystarczy jedna właściwa osoba, by zmienić poziom wrażeń…

Po zakończonym turnieju Evo 2018 dyrektor i projektant Tekkena 7 zapowiedzieli kolejny Season Pass, który wprowadzi do gry nowych wojowników. Łącznie pojawi 6 dodatkowych bohaterów o specyficznym stylu walki. W przypadku jednej z postaci twórcy przekroczyli nawet azjatyckie progi, by zaprosić do siebie prawdziwego bydlaka z serialu The Walking Dead.

Póki co, ujawniono tylko połowę obsady i prawdopodobnie tą lepszą. Wielki comeback zaliczy Anna Williams występująca od pierwszej części Tekkena. Obok niej w karcie menu pojawi się Lei specjalizująca się w zwierzęcych stylach walki. I wreszcie gwóźdź programu – prawdopodobnie najczarniejszy charakter z zombie uniwersum, czyli Negan.

Rzecz jasna, do gry zabierze ze sobą swoją ulubioną kochankę Lucillę. Możemy tylko zgadywać jak będzie prezentować się trójwymiarowy model Negana i jego pałki, ale z pewnością zostaną wzbogacone o komiksową kreskę. Możliwe, że w grze nie tylko zobaczymy podobiznę aktora wcielającego się w mordercę Glenna, ale również usłyszymy go w oryginalnej wersji, wypowiadającego wulgarne kwestie do turniejowych przeciwników.

[you tube=Sy3BHkOA6eM]

Pozostała trójka nowych fighterów i data premiery Season Pass 2 nadal czekają na oficjalne potwierdzenie.     

Źródło: polygon.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię