Advertisement
Strona głównaWiadomościOrigin PC przedstawia ultralekkie laptopy z procesorem i9 i GTX 1070

Origin PC przedstawia ultralekkie laptopy z procesorem i9 i GTX 1070

Czas wielkich i topornych laptopów dobiega końca. Nadchodzi nowa era sprzętu gamingowego, który połączy wysoki poziom mobilności i wydajności.

Firma Origin PC wydała na świat dwa nowe modele laptopów z serii gamingowej EON15-S i EVO17-S. Są to urządzenia świetnie kontrastujące moc wymaganą do grania, pracy i kompaktowość konstrukcji. Dlatego ich przeznaczeniem będzie znaleźć się na biurkach każdego rodzaju użytkowników, a szczególnie graczy.

Cechą charakterystyczną EON15-S jest masa 1,4 kg, a także szerokość obudowy, która wynosi 2,5 cm. Godną uwagi jest mechaniczna klawiatura z pełnym podświetleniem RGB. Najważniejsze kryje się jednak pod maską. A tam istna kopalnia podzespołów. W gnieździe na procesor siedzi sześciordzeniowy Intel Core i9-8950HK, w slocie na GPU czai się GTX 1060 6 GB, zaś w bankach RAM kości DDR4 2666 MHz do 32 GB. Całość uzupełnia zestaw dwóch dysków formatu M.2 PCIe SSD. Pięknych widoków na granie dostarczy 15,6″ ekran IPS obsługujący rozdzielczość Full HD.

Drugi laptop EVO17-S to już wyższa liga gamingu. Mowa tu o większym ekranie 17,3″ w dwóch wariantach rozdzielczości Full HD (144 Hz) lub 4K, które bez wyjątku korzystają z technologii G-Sync. Odnośnie reszty wyposażenia, producent ponownie oferuje i9-8950HK, 32 GB DDR4, 2x dysk SSD M.2. W tym przypadku możemy jednak uzyskać więcej klatek w grach dzięki GTX 1070 8 GB VRAM. Miejsca na growe produkcje nie powinno zabraknąć, bowiem oprócz superszybkich dysków znajdzie się miejsce na klasyczne HDD/SSD 2,5″ do 4 TB. Bogatsze wnętrze tylko nieznacznie podniesie masę sprzętu do 2,9 kg, pozwalając EVO17-S zachować etykietę jednego z najlżejszych i najcieńszych laptopów gamingowych.

Warto wspomnieć o tym, że decydując się na zakup EON15-S lub EVO17-S będziemy mogli w cenie wykonać nadruk HD UV na obudowie.

[you tube=XVcL2qDPhtA]

Źródło: wccftech.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię