Strona głównaGryObservation: thriller Si-Fi z filmowym zacięciem z Obcego i Grawitacji

Observation: thriller Si-Fi z filmowym zacięciem z Obcego i Grawitacji

Napięcie, niepokój i groza mają towarzyszyć nam w trakcie misji badawczej w kosmosie. A ta, będzie ukazana oczami sztucznej inteligencji…

Po udanym debiucie Stories Untold, studio No Code wzięło na celownik kolejny niestandardowy projekt. Tym razem deweloper oderwie nas od przyziemnych spraw i zabierze prosto do kosmosu, gdzie jako sztuczna inteligencja S.A.M. pomożemy bohaterce rozwikłać sprawę tajemniczego zniknięcia załogi.

Mając we władaniu wszystkie konsolety na stacji kosmicznej będziemy mogli śledzić historię z różnych ujęć planu i czasu. Naszym okiem na świat kilka kamer, zaś wewnętrznym głosem komputerowy syntezator. Zaawansowana technologia okaże się przydatna do komunikacji oraz szybkiego reagowania na polecenia dr Emmy Fisher.

Pierwszy trailer Observation zdradza, że będzie to przygoda nie dość, że klimatyczna, to nadto straszna. Twórcy wyraźnie podjęli się próby połączenia mrocznej stylistyki Alien: Isolation z filmową dynamiką Grawitacji i głębią 2010: Odysei Kosmicznej. I trzeba przyznać, że zapowiada się całkiem nieźle.

Tymczasem twórcy zostawiają nas z obietnicą ciekawej rozgrywki, która rozpocznie się w 2019 na platformie PC i PS4.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię