Strona głównaGryGrasz w PUBG? To nie instaluj nowych sterowników Nvidii

Grasz w PUBG? To nie instaluj nowych sterowników Nvidii

Aktualizacje z reguły pomagają usprawnić działanie oprogramowania. Niestety, czasami mogą wywołać efekt przeciwny do zamierzonego…

Optymalizacja, usuwanie błędów, nowe profile do gier – to hasła, które pojawiają się podczas premiery nowych sterowników Nvidii do kart graficznych. Każda kolejna aktualizacja z reguły poprawia działanie gier, podnosząc jednocześnie ich wydajność. Bywają jednak wyjątki, tak jak teraz, kiedy biblioteki wzbogacone o nowe linijki kodu zamiast pomagać po prostu szkodzą.

O zagrożeniach instalacji sterowników Nvidii informują twórcy jednej z najpopularniejszych gier Battle Royale, PUBG. Nawołują oni, by odpuścić sobie pakiet wydany 4 października, bowiem jest on odpowiedzialny za złe wyświetlanie cieni podczas rozgrywki.

Problem został już zgłoszony do Zielonych, ale ciężko określić, ile czasu zajmie im znalezienie rozwiązania. Dlatego wtenczas jeśli przegrywacie czas w PUBG i chcecie to kontynuować, za nic w świecie nie odpalajcie automatycznej aktualizacji sterowników Nvidii. Wersja, której należy unikać, jest opatrzona numerkiem 416.16.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię