Strona głównaGryAktualnościOctopath Traveler pojawi się na PC?

Octopath Traveler pojawi się na PC?

Na oficjalne potwierdzenie tej informacji będziemy pewnie musieli jeszcze chwilę poczekać, jednak wszystko wskazuje na to, że popularny na Switchu tytuł planuje podbić również serca użytkowników PC.

Octopath Traveler to JRPG, który swoją popularność zawdzięcza oryginalnemu wyglądowi oraz przemyślanemu, turowemu systemowi walki. Chociaż niektórzy mieli wątpliwości odnośnie sposobu prowadzenia fabuły przez Square Enix, generalna opinia daje do zrozumienia, że producenci serii Bravely stworzyli kolejną, świetną grę.

Zobacz: The Game Awards 2018 – poznaliśmy najlepszą grę 2018 roku! 

I właśnie ta gra ma trafić na PC. Plotka została wyciągnięta z Korean Ratings Board, które jest znane w branży z przedwczesnego zdradzania nadchodzących portów. To właśnie dzięki nim dowiedzieliśmy się m.in. o Sunset Overdrive na PC, PUBG na PS4 czy Fortnite na Switchu.

Abstrahując jednak od samego Korean Ratings Board, taka decyzja ze strony Square Enix byłaby całkowicie zrozumiała. Zaledwie miesiąc temu dowiedzieliśmy się przecież, że Octopath, w nieco zmienionej formie, pojawi się na urządzeniach mobilnych. Najwyraźniej 1,5 miliona sprzedanych kopii na Switchu oraz sprawdzony, oryginalny system walki zachęciły twórców do rozszerzenia nieco swoich dotychczasowych zasięgów i dostarczenia tego samego doświadczenia w innych społecznościach. Poszukiwanie kierowanych nostalgią graczy na PC byłoby więc racjonalnym kierunkiem rozwoju.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię