Strona głównaGryAktualnościThe Elder Scrolls: Blades pobrane na iOS już ponad milion razy

The Elder Scrolls: Blades pobrane na iOS już ponad milion razy

Nowa gra mobilna Bethesdy rozpoczyna swój podbój App Store. Pierwsze statystyki z iOS zapowiadają, że zapowiada nam się kolejny hit.

The Elder Scrolls: Blades w zeszłym tygodniu miało swoją premierę w Early Access. Dostęp do gry miały osoby, które zarejestrowały się wcześniej z chęcią przetestowania tytułu zaraz po jej udostępnieniu. Mimo ograniczonego dostępu, na iOS gra została pobrana w pierwszym tygodniu już milion razy. Zarobiła również przy okazji pół miliona dolarów.

Zobacz: The Elder Scrolls: Blades dostępny w Early Access

Prawie połowa pobrań pochodzi ze Stanów Zjednoczonych, gdzie wydano również najwięcej pieniędzy na nowy tytuł Bethesdy, bo około 76% całości. Sama gra dostępna jest oczywiście za darmo i podobnie jak w przypadku innych free to play, to dopiero wewnętrzne mikrotransakcje mają wyciągać z graczy kieszonkowe.

Elder Scrolls: Blades to po prostu nowe online RPG na rynku. Ulepszanie ekwipunku, wbijanie kolejnych poziomów, robienie prostych questów i PvP. Gra wygląda jednak wyjątkowo ładnie, a system walki jest znacznie bardziej angażujący niż większość popularnych ostatnio gier, wykonujących większość czynności automatycznie.

Prawdziwy test dopiero nadchodzi. Kilka dni temu Bethesda otworzyła swoje nowe dziecko dla wszystkich użytkowników, oficjalnie sprawdzając wytrzymałość swoich serwerów oraz czekając na szerszą opinię graczy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię