Strona głównaKonsoleOficjalnie Apex Legends trafi na Nintendo Switch

Oficjalnie Apex Legends trafi na Nintendo Switch

Możemy już z całą pewnością powiedzieć, ze Apex Legends trafi na konsole Nintendo Switch. Plotki potwierdził jeden z twórców gry, a oficjalna zapowiedź jeszcze dzisiaj.

Od pewnego czasu w sieci pojawiały się informacje o tym, że Apex Legends trafi także na Nintendo Switch. Teraz mamy oficjalne potwierdzenie, że tak się rzeczywiście stanie. Chad Grenier powiedział TAK za pośrednictwem Twittera.

Zobacz: Silent Hill jako crossover DLC

Na tej podstawie możemy podejrzewać, że zapowiedź gry nastąpi jeszcze dzisiaj. Apex Legends swoją premierę miało w 2019 roku i ustanowiło rekord liczby graczy w tytule battle royale w pierwszym miesiącu od premiery przyciągając ponad 50 milionów graczy. Dzięki sezonom gra nadal przyciąga wielu graczy.

Za grę odpowiada studio Respawn Entertainemnt, które zostało wcześniej przejęte przez EA i podzielone na mniejsze zespoły. Główny zespół opracowywał Star Wars Jedi: Fallen Order i teraz podobno pracuje nad kolejnym tytułem AAA. Mniejszy zespół wspiera Apex Legends, a trzeci zespół pracuje nad nowymi, odważnymi pomysłami takie jak niedawno wydany Medal of Honor: Above and Beyond, pierwsze doświadczenie EA wyłącznie w VR.

Zobacz: Call of Duty: Black Ops Cold War – zwiastun nowej mapy Zombie

Apex Legends jest obecnie dostępne na PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S i PC w Origin i Steam.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię