Strona głównaGryAktualnościOficjalnie: Halo: The Master Chief Collection trafi na PC. Zestaw zostanie powiększony...

Oficjalnie: Halo: The Master Chief Collection trafi na PC. Zestaw zostanie powiększony o Halo: Reach

Podczas najnowszego odcinka Inside Xbox potwierdziły się informacje, które prezentowaliśmy niedawno – na PeCety trafi Halo: The Master Chief Collection. Zestaw gier z uniwersum Halo otrzyma dodatkowo Halo: Reach.

Zestaw będzie dostępny nie tylko za pośrednictwem sklepu Microsoftu, ale także na Steam, ominie natomiast sklep Epic, co powinno przypaść do gustu wielu graczom, narzekającym przy okazji wyłączności najnowszego Metro dla tej właśnie platformy. Gry nie ukażą się wszystkie na raz, tylko będą udostępniane na Steam co jakiś czas. Na pierwszy ogień pójdzie Reach, następne będą Halo, Halo 2, Halo 3, ODST oraz Halo 4. Jeśli chodzi o Reach to gra ma być dostępna w 4K i płynnych 60 fps.

Jeśli natomiast już posiadacie The Master Chief Collection na Xboxa One, to tryb multiplayer Reach na PC będzie dla Was dostępny za darmo, natomiast za pozostałe części gry, czyli kampanię oraz tryb Firefight będziecie musieli zapłacić. Chyba, że posiadacie Xbox Game Pass – wtedy całość będzie dostępna w ramach tego właśnie abonamentu.

Czekaliście na serię Halo na PC?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię