Strona głównaGadżetyOficjalny zegarek Bloodborne ujawniony

Oficjalny zegarek Bloodborne ujawniony

SuperGroupies, firma znana z produkcji drogich ubrań i biżuterii nawiązujących do popkultury, zaprezentowała luksusowy zegarek Bloodborne. Pasek zegarka został wykonany z prawdziwej skóry.

Chociaż FromSoftware wypuściło Bloodborne w 2015 roku, jego baza graczy nadal jest wierna produkcji. Sytuację chce wykorzystać SuperGroupies, firma, która znana jest z tworzenia rzeczy użytku codziennego związanych z grami. Wysokiej jakości produkty firmy mogą spodobać się dojrzałym graczom, którzy nie narzekają na brak gotówki.

Zobacz: Codemasters potwierdza przejęcie studia przez EA

Nowy produkt to analogowy zegarek Bloodborne, który został wyceniony na 300 dolarów. Pasek wykonany jest z prawdziwej skóry z kolei koperta zegarka została ozdobiona detalami ze starli nierdzewnej oraz mosiądzu. Samonakręcający się zegarek ozdobiony jest licznymi detalami nawiązującymi do świata gry. Liczne zachodzące na siebie koła zębate nawiązują do gotyckiego stylu architektury Bloodborne. Na tarczy znajdują się także symbole słońca i księżyca reprezentujące porę dnia.

Oprócz tego firma wypuściła plecak oraz skórzany portfel z postacią Karel. Jest to pierwsza taka kooperacja pomiędzy SuperGruopies a franczyzą Bloodborne. Zegarek jest obecnie robiony na zamówienie, ale może go robić w ilościach nieograniczonych. Siostrzana gra Dark Souls również ma za sobą historię wielu stylizowanych produktów takimi jak naszyjniki, pierścienie i inne.

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię