Strona głównaEsportOrg Incoming awansuje do zamkniętych kwalifikacji ROG Masters

Org Incoming awansuje do zamkniętych kwalifikacji ROG Masters

Chociaż są nową drużyną, to już można ich zaliczyć do polskiej czołówki. Mowa o Org Incoming z Grubym, Furlanem, Shnatchiem, phrem i TOAO w składzie, którzy właśnie dostali się do zamkniętych kwalifikacji Asus ROG Masters.

Org Incoming to stosunkowo młoda drużyna. Powstała na bazie byłych zawodników Samsung4Gamers by Inetkox (Snatchie, phr i TOAO), do których dołączyli bardzo znani i doświadczeni: Dominik ‘GruBy’ Świderski oraz Damian ‘Furlan’ Kisłowski, którzy mieli okazję zagrać między innymi na dwóch majorach w Kolonii i Cluj-Napoca. Nazwa drużyny jest tymczasowa, bowiem już wkrótce gracze mają ogłosić, pod jaką banderą będą grali.

Pomimo tego już można na ich konto zaliczyć pierwsze sukcesy. Org Incoming awansowali właśnie do zamkniętych, polskich kwalifikacji Asus ROG Masters. W finałowym spotkaniu dość pewnie poradzili sobie z PACT White, pokonując ich w mapach 2:1. Tylko na Cobblestone wynik był wyrównany i konieczne było rozegranie aż 2 dogrywek, po których ostatecznie lepsi okazali się zawodnicy PACT-u (26:24). Na kolejnych mapach Org Incoming nie dali szans swoim rywalom i wygrali kolejno 16:7 (Mirage) oraz 16:5 (Overpass). Tym samym dołączyli do Kinguin, Pride, Izako Boars oraz dwóch drużyn Pompa Team – Yellow i Black, które otrzymały bezpośrednie zaproszenie do zamkniętych kwalifikacji.

ROG Masters to międzynarodowy turniej w Counter-Strike: Global Offensive oraz Dota 2. W sumie na obie te gry przeznaczono pulę nagród w wysokości 500 tys. dolarów (po 250 tys. na grę). Udział w turnieju finałowym zapewni sobie tylko jedna drużyna – zwycięzca zamkniętych kwalifikacji.

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię