Strona głównaGryAktualnościOrigin zmienia nazwę na EA Desktop

Origin zmienia nazwę na EA Desktop

Electronic Arts jest w trakcie bardzo burzliwych zmian. Po zmianie swojego EA Access przyszedł czas na porzucenie całego Origin.

Głośno o Electronic Arts było ostatnio przede wszystkim ze względu na Microsoft. EA Access i Origin Access połączyły się w EA Play, który niedługo będzie dołączany do Xbox Game Passów. Teraz okazuje się, że to był dopiero początek zmian u Elektroników.

Zobacz: Microsoft podwaja cenę Xbox Game Passa na PC

W rozmowie z GamesIndustry.biz Mike Blank zdradził szczegóły nadchodzącej rewolucji. Przede wszystkim, Origin będzie niedługo nazywał się EA Desktop. Zmiana nazwy to jednak tylko pierwszy krok.

EA Próbuje stworzyć centrum społecznościowe, gdzie wszyscy fani wydawcy będą mogli wspólnie zbierać się i grać. Usprawniona zostanie biblioteka, rejestracja, a nawet rzeczy tak proste jak logowanie. Nowe doświadczenie w postaci EA Desktop będzie szybkie i skupione przede wszystkim na społeczności. Co ciekawe, jednym z priorytetów firmy będzie również cross-platform.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceEurogamer
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię