Strona głównaGryAktualnościTwórcy Fall Guys zapowiedzieli nową aktualizację

Twórcy Fall Guys zapowiedzieli nową aktualizację

Zręcznościowy battle royale kontynuuje swój rozwój. Fall Guys: Ultimate Knockout niedługo doczeka się kolejnej, obszernej aktualizacji.

Fall Guys swoim rozwojem powoli zaczyna przypominać Call of Duty: Warzone. Najpierw przyszedł ogromny, niespodziewany sukces, a potem mnóstwo cheaterów. Teraz twórcy obiecują więc walkę z oszustami, a gracze powoli odwracają się od gry w kierunku innych tytułów.

Zobacz: Animal Crossing i Fall Guys dostaną własne zestawy LEGO?

Najbardziej interesującym społeczność elementem następnego patcha będzie zapowiadana już wcześniej walka z cheaterami. Gra ma przejść na anti-cheat Fortnite’a i zacząć skuteczniej pozbywać się graczy używających nielegalnych oprogramowań.

Na Twitterze pojawił się również post zapowiadający kilka dodatkowych zmian. Delikatnych reworków doczekają się najwyraźniej Dizzy Heights i Hit Parade. Cały czas teasowany w tweetach jest Big Yeetus, młot, który losowo będzie pojawiać się na różnych mapach. Na ten moment nie wiemy jednak, kiedy pojawi się na oficjalnych serwerach.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGame Rant
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię