Strona głównaKonsoleEA Access będzie dołączany do Xbox Game Passa

EA Access będzie dołączany do Xbox Game Passa

Współpraca Electronic Arts i Microsoftu weszła właśnie na wyższy poziom. EA Play stanie się częścią Xbox Game Passa.

Ogłoszenie ceny i daty premiery Xbox Series X to tylko początek dzisiejszych ogłoszeń Microsoftu. Okazuje się, że sporych zmian doczekał się również Xbox Game Pass.

Zobacz: Microsoft Flight Simulator najlepszą premierą Xbox Game Passa

Fani Electronic Arts z Origin Accessem i EA Accessem są już pewnie dosyć dobrze zaznajomieni. Abonament Elektroników zmienia teraz nazwę na EA Play i stał się częścią Game Passa. W ramach subskrypcji do oferty Microsoftu trafi ponad 60 nowych tytułów. Gracze będą mogli korzystać również z ekskluzywnych wcześniej dla EA Accessu ofert.

Wszyscy posiadacze Xbox Game Pass Ultimate oraz subskrybenci na PC od końca tego roku dostaną EA Play całkowicie za darmo. Jeżeli do tej pory opłacaliście usługę Microsoftu, w prezencie pod choinką znajdziecie kilkadziesiąt gier od EA do sprawdzenia za darmo.

Ponadto, Xbox All Access, usługa gwarantująca dostęp do wszystkich abonamentów Microsoftu, wreszcie trafi do Polski. Firma ogłosiła dzisiaj zwiększenie dostępności Accessu, a na liście znalazł się polski Media Expert.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię