Strona głównaGryOsiemdziesiąt minut rozgrywki Grand Operations w Battlefield V

Osiemdziesiąt minut rozgrywki Grand Operations w Battlefield V

Dzięki transmisji na żywo wszyscy fani oczekujący na piątą część serii Battlefield mogą obejrzeć ponad 80 minut rozgrywki z meczu Grand Operations. Dzięki udostępnionemu materiałowi możemy przyjrzeć się mechanice rozgrywki, walce, systemowi respawnu i wielu innych.

Grand Operations jest jednym z najważniejszych trybów rozgrywki w nachodzącym Battlefield V. W trybie tym będzie brało jednocześnie udział 64 graczy angażując się w działania wojenne, podobnie jak miało to miejsce w Battlefield 1.

Każdy mecz będzie zajmował około godziny, co odpowiada czterem dniom walk w grze. Każdego dnia będziemy przenoszeni na inną mapę różniącą się zasadami rozgrywki. Wyniki z każdego dnia będą określały jak dobrze radziła sobie drużyna. Czwartego dnia obie drużyny wezmą udział bitwie zwanej Final Stand, który potrwa aż do momentu gdy na placu boju pozostanie tylko jedna drużyna.

Ale już dość gadania zapraszamy na film:

[you tube=K74uPQ8jc6I]

Dla przypomnienia premiera Battlefield V już 21 października. A jeszcze we wrześniu będziemy mieli okazję zagrać w otwartą betę.

Źródło: gamingbolt

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię