Strona głównaGryOverwatch Summer Games 2018 już w przyszłym tygodniu

Overwatch Summer Games 2018 już w przyszłym tygodniu

Blizzard zapowiedział, że już w najbliższy czwartek czyli 9 sierpnia rozpoczyna się Overwatch Summer Games 2018, które potrwają do 30 sierpnia. Ponadto zaprezentował dwie nowe legendarne letnie skórki dla Reinhardta i D.Va, które będą dostępne podczas trwania imprezy.

Reinhardt dostanie strój nazwany Gridironhardt stylizowany na uniform futbolisty. Z kolei D.Va dostanie kwiecisty kostium i szorty. Nie jest jeszcze dokładnie wiadomo jakie tryby będą występować podczas rozgrywek jednak teaser zawodów sugeruje, że mogą powrócić rozgrywki Lubioball 3vs3, być może z małymi zmianami. Cena nowych skórek nie jest na razie znana, w zeszłym roku legendarne skórki kosztowały 3000 sztuk złota, co jest standardową kwotą dla skórek przygotowywanych specjalnie na wydarzenia w Overwatch. Możemy się zatem spodziewać, że cena będzie zbliżona.

W ciągu najbliższych dni Blizzard powinien ujawnić również inne skórki i kosmetyki oraz tryby gry jakie pojawią się podczas Summer Games 2018. Gdy tylko się o tym dowiemy damy znać.

Źródło: pcgamesn

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię