Strona głównaGryAktualnościOtwarta beta Ghost Recon Breakpoint rusza już w przyszłym tygodniu

Otwarta beta Ghost Recon Breakpoint rusza już w przyszłym tygodniu

Na kilka tygodni przed premierą będzie można sprawdzić, czy warto interesować się tym tytułem. 

Nowa odsłona Ghost Recona ma już za sobą pierwsze testy. Chociaż większość graczy pewnie do tej pory nie miała styczności z Breakpointem, społeczność gry czeka, żeby zobaczyć, czy zostały zaadresowane problemy z poprzedniej bety.

Zobacz: Ghost Recon Breakpoint – znamy wymagania systemowe

Tym razem Ubisoft otwiera swój nowy projekt dosłownie dla wszystkich graczy. Może poza posiadaczami Nintendo Switcha. Beta będzie bowiem dostępna na PC, PS4 i Xbox One, od 26 do 29 września.

Jednym z najbardziej wyczekiwanych elementów nadchodzących testów jest zdecydowanie PvP. Po raz pierwszy zobaczymy tryb Ghost War, gdzie gracze będą mieli okazję rywalizować pomiędzy sobą. Jeżeli chodzi o PvE, obok dwóch poprzednich regionów, które zobaczyliśmy w zamkniętej becie, pojawią się kolejne cztery.

Jeżeli zastanawiacie się nad zakupem gry, to jest doskonały moment, żeby sprawdzić, czy warto. Sądząc po samych zapowiedziach, Ubisoft planuje pokazać swojej społeczności konkretny fragment Breakpointa. Chociaż progress z bety nie będzie przechodził do pełnej wersji, 29 września powinniście mieć już odpowiedzi na wszystkie swoje ewentualne wątpliwości.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGamespot
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię