Strona głównaGryAktualnościOuter Wilds: eksploracyjne sci-fi we wrześniu dostanie niespodziewany dodatek

Outer Wilds: eksploracyjne sci-fi we wrześniu dostanie niespodziewany dodatek

Przygotujcie się na przygody w systemie słonecznym w dodatku do Outer Wilds: Echoes of the Eye. Dodatek pojawi się pod koniec września.

Mobius Digital i Annapurna Interactive wydały w 2019 roku grę Outer Wilds – o eksplorowaniu systemu słonecznego na kilka chwil przed tym, jak jego słońce stanie się supernovą i wszystko zniknie. Jednak gracz znajduje się w swego rodzaju pętli czasu, więc cały proces śmierci i odradzania się gwiazdy przeżywa w kółko. Gra spotkała się z bardzo dobrym odzewem, a we wrześniu otrzyma niespodziewany dodatek Echoes of the Eye.

outer-wilds

W dodatku natrafimy na złowieszczą anomalię, która nie pasuje do żadnego znanego miejsca w układzie słonecznym. Gracz natrafi na dziwne zdjęcie satelitarne, którego nie da się wyjaśnić. To jeden z tych sekretów, gdzie nie wiadomo czy lepiej poznać go w całości czy pozostawić w mrokach tajemnicy.

Zobacz: Kolejna, darmowa gra w Epic Games Store. Tym razem RPG w klimatach sci-fi

Gracz znowu trafi do małego układu, gdzie nie dostaniemy nawet zbyt wielu wskazówek co robić dalej. a 15 minut później wszystko wybucha. Wszystko trzeba będzie poznać samemu, gracz jest zdany tylko na siebie.

Dodatek pojawi się na Steam oraz w sklepie Epic Games 28 września, w cenie 15 dolarów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePC Gamer
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię