Strona głównaGryAktualnościOutriders nową strzelanką od People Can Fly

Outriders nową strzelanką od People Can Fly

Polskie studio People can Fly niedawno otworzyło oddział w Nowym Jorku. Towarzyszyły temu plotki o tajemniczej grze nad jaką pracują deweloperzy. Podczas tegorocznych targów E3 wszystko się wyjaśniło.

Nowym tytułem studia People Can Fly jest strzelanka Outriders przeznaczona dla 1-3 graczy. Zgodnie z plotkami za wydanie gry odpowiedzialne będzie Square Enic. Akcja gry osadzona jest w klimatach science-fiction. Tytułowi Outriderzy trafiają na planetę Enoch, gdzie muszą walczyć z groźnymi przeciwnikami o groteskowych kształtach.

Zobacz: Uplay+ czyli kolejny abonament na gry – tym razem od Ubisoftu

Rozgrywkę możemy prowadzić samodzielnie jak i w zespołach trzyosobowych, od których w każdej chwili możemy się odłączyć i ponownie przyłączyć. O samym świecie gry na razie nie wiadomo zbyt wiele poza tym, ze każdy gracz będzie dysponował specjalnymi umiejętnościami. Poniżej trailer gry zaprezentowany podczas E3 2019.

Zobacz: E3 2019: Age Of Wonder: Planetfall – cyborgi zombie i dinozaury z laserami

W jednym z wcześniejszych materiałów zapowiadających tytuł możemy zobaczyć jeszcze kilka modeli broni i migawek z cutscenek.

Premiera gry zapowiedziana jest na lato 2020. Gra będzie dostępna dla PC, Xbox One oraz PS4. Deweloper zapowiada, że więcej szczegółów przekaże pod koniec roku.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię