Strona głównaGryAktualnościOverwatch 2 gra z botami w misjach fabularnych solo

Overwatch 2 gra z botami w misjach fabularnych solo

Wygląda na to, że Overwatch 2 zaoferuje możliwość gry solo offline. W misjach fabularnych będą nas wspierać przyjazne boty.

Chociaż Overwatch podczas ostatniego wystąpienia ekipy Blizzard nie dostał tyle samo czasu co Diablo 4, to jednak dowiedzieliśmy się kilku ciekawostek na temat nadchodzącej gry. Druga część gry będzie zawierała sporo zawartości PvE dla tych, którzy szukają więcej treści fabularnych.

Zobacz: Silent Hill powraca? Czy nad kolejną częścią pracuje Bloober Team?

Według Kaplana potwierdził uczestnikom spotkania, że będzie możliwa zarówno rozgrywka solo jak i offline. Overwatch 2 ma być kooperacyjną historią online, ale Blizzard pracuje również nad uruchomieniem przyjaznych jednostek AI. Opcja ta jest jednak nadal w fazie rozwoju. Ostatecznie może być tak, że AI zostanie wykorzystane do zastąpienia gracza, który wyszedł lub został rozłączony podczas gry. Chociaż nie zostało to jeszcze do końca ustalone, gracze prawdopodobnie będą mogli wypełnić swój zespół botami i przejść fabularne wątki samodzielnie.

Podobne rozwiązanie zostało zastosowane w Marvel’s Avengers, dzięki czemu mogą sami realizować zadania z botami jako pomocnikami. Jest to dobre rozwiązanie zarówno dla gier, których popularność spada jak i dla graczy, którzy mają problem ze znalezieniem znajomych chętnych do gry, albo zwyczajnie nie lubią innych ludzi.

Overwatch 2 jest w fazie rozwoju na PC, PS4, Switch i Xbox On

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię